صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نوشهر / فروش ویژه ویلا دوبلکس مبله استخردار در نوشهر

فروش ویژه ویلا دوبلکس مبله استخردار در نوشهر

401

مشاور مهندس دنیز پاکدل

** 09106180328 ** ارتباط با من در تلگرام ** اینستاگرام من

قیمت
7،500،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 19625
زمین
340 متر مربع
بنا
250 متر مربع
طبقه
2
اتاق
3
سال ساخت
1400
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

فروش ویژه ویلا دوبلکس مبله استخردار در نوشهر

مشخصات و امکانات کلی ویلا دوبلکس مبله جنگلی:

۳۴۰ متر زمین 

250 متر بنا

استخر موتور خونه و تصفیه

مبله فول فرنیش

شهرک ۵ هکتاری ۲ فاز ساخته شده تقریبآ ۷۰٪

انباری

انشعابات نصب شده

سند۶دانگ

شهرک سنگ فرش شده

نمامدرن

بنای دوبلکس

استخر روباز

 

امتیازات خرید این ویلا دوبلکس استخردار:

فقط با یک چمدان لباس وارد ویلا می شوید!


فرنیش یا مبله بودن ویلا در شمال، اشاره به تجهیز کردن خانه با سرویس کامل مبلمان و دیگر لوازم اولیه مورد نیاز زندگی است. مبله کردن یک خانه می‌تواند تنها برای یک بخش خانه مثل آشپزخانه یا اتاق پذیرایی باشد و هم می‌تواند کل خانه را شامل شود. هنگامی که مبله کردن خانه برای تمام بخش‌های ویلا صورت می‌گیرد، به آن فول فرنیش یا فول مبله می گویند. بنابراین هنگامی که به شما می گویند آپارتمانی فول مبله است، به این معنی می باشد که این آپارتمان کاملاً مجهز بوده و دارای آشپزخانه فرنیش، اتاق پذیرایی فرنیش و … است. از مزایای بزرگ خرید ویلا فول مبله یا فول فرنیش، صرفه جویی در زمان و پول می باشد. زیرا این نوع ویلاها همان لحظه پس از خرید قابل سکونت کامل می باشد، و لزومی ندارد شما به دنبال خرید وسایل اولیه بروید. همچنین بدلیل اینکه مدیران پروژه این نوع ویلاها به صورت عمده به خرید این نوع لوازم ها می پردازند، قیمت  آنها بسیار مناسب تر است تا اینکه خودتان جداگانه به خرید هر کدام از این نوع وسایل بپردازید. در نتیجه شما بعد از خرید این ویلا فقط با یک چمدان لباس وارد می شوید و به اوقات فراغت خود می پردازید.

برای دیدن سایر ویلاهای مبله در سایت ویلا دنیز، کلیک کنید.

 

ویلایی با سند و مدارک کامل:

 

 از مزایای خرید ویلا سنددار در شمال این است که، شما بدون دردسر و بدون ایجاد مشکل در آینده یک خرید و معامله امن را انجام خواهید داد. معتبرترین نوع سندی که می توانید برای ویلای خود در دست داشته باشید سند تک برگی است. سند تک برگی در واقع سند ویلا است که به جای پلمپ سربی اداره ثبت احوال دارای هولوگرام معتبر و مطمئنی می باشد که به هیچ عنوان اجازه ی جعل سند را به دیگران نخواهد داد. سند تک برگ تمامی اطلاعات و مشخصات ملک و مالک و تمامی اطلاعات انتقال سند را به صورت مکانیزه و الکترونیکی ثبت می کند. بنابراین ثبت سیستمی اطلاعات به طور یکپارچه به هیچ عنوان اجازه جعل را نخواهد داد. از این رو می گویند که به هنگام خرید ویلا اقدام به اخذ سند تک برگ نمایید تا تمامی اطلاعات ملک به صورت سیستمی ثبت شود.

 

ویلایی واقع در شهرک خصوصی:

 

خرید ویلا شهرکی ممکن است برای خریدار سود اقتصادی نیز داشته باشد. سازنده های ویلا در این مناطق سعی دارند که از کمترین مکان برای ساخت ویلا بیشترین بهره را ببرند. معمولا برای ساخت این شهرک ها مصالح ساختمانی را به صورت عمده خریداری می کنند و به این صورت قیمت ویلا در این مناطق پایین خواهد بود. امنیت در این ویلا ها بسیار زیاد می باشد. حتی ممکن است امنیت ویلاهای شهرکی از ویلاهای خود ساخته و مستقل نیز زیاد تر باشد. معمولا شرکت هایی که این شهرک ها را احداث می کنند در ورودی آن سیستم حراست و نگهبانی قرار می دهند تا ورود و خروج افراد به این منطقه را نظارت  کنند. حتی داخل این محیط نیز تحت حفاظت حراست قرار می گیرد.

 

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویلا و بازدید از آن به بخش تماس با ما سایت ویلا دنیز مراجعه نمائید. یا بر روی دکمه مشاوره رایگانه در پایین صفحه سمت راست کلیک نمائید.

 

 

 

 


محدوده آدرس:

مشاور مهندس دنیز پاکدل

** 09106180328 ** ارتباط با من در تلگرام ** اینستاگرام من

ویلاهای مشابه