وبلاگ

نکات مهم در خصوص ساخت استخر و خرید ویلا استخر دار

امروزه به دلیل مشغله های کاری، و دیکر عوامل موجود، انسان را از تفریحات و علایق دور کرده است، یکی از این تفریحات شنا و رفت به استخر می باشد، که گرینه هایی نظیر ساخت استخر در منازل و ویلاها، جایگزین مناسبی برای این عوامل گشته است، حال ما در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا قسطی در شمال

چنانچه آرزوی خرید ویلا و زمین، در خطه های شمالی را دارید، و به دلیل تورم و کمبود بودجه، توانایی خرید را ندارید، اما امروزه بازار مسکن در شمال کشور، با پرداخت تسهیلات و اقساطی نمودن، پرداختی ها، راهکار آسانی برای تحقق یافتن رویاهای متقاضیان فراهم کرده است، برای مطالعه بیشتر، با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

اظهارنامه؟ فواید و نحوه پیگیری اظهار نامه

اظهار نامه همانن سندی می باشد که، در ان شخص اظهار کننده، بطور رسمی از طریق دادگستری، از فرد مذکور، قبل از دادخواست دادگاهی، حق خود را طلب می کند، و همچنین ارائه اظهار نامه در هر زمانی، می تواند مزایا و کاربرد مختلفی برای افراد داشته باشد.

بیشتر بخوانید

عرصه و عیان به چه معناست؟ مراحل دریافت سند عرصه و عیان

از مهم ‌ترین گزینه هایی که در ثبت اسناد، املاک، ساختمان، زمین، و ... بسیار حائز اهمیت می باشد، توجه به عرصه و عیان می باشد، و همچنین می بایست، در روند اخذ سند، به این نکات اهمیت دهید، حال ما در این مقاله، به تعریف این مفاهیم و چگونگی سند زدن، پرداخته ایم، برای مطالعه بر روی این مقاله کلیک کنید.

بیشتر بخوانید

مجهول المالک به چه معناست؟ املاک مجهول المالک

سایت ویلا دنیز، در این مقاله سعی در بررسی، اموال و دارائی های بدون مالک، پرداخته است، همچنین باید بیان داشت، اینگونه اموال، دارای ویژگی های متفاوتی می باشد، به همین جهت برای کسب اطلاعات و آگاهی از مفهوم درست، و حکم شرعی و قانونی این املاک، به مقاله زیر مراجعه نمائید.

بیشتر بخوانید

سر قفلی به چه معناست؟ همه چیز در مورد سر قفلی

سرقفلی، در واقع حق و حقوقی است که، مستأجرین با پرداخت مبالغی به مالک، این اجازه را پیدا می کنند، همچنین باید بیان داشت، این سرقفلی ها، مختص مکان های تجاری می باشد، و به اماکن مسکونی تعلق نمی گیرد، و‌ همچنین دارای انواع گوناگونی می باشد، برای ادامه مطلب به مقاله ذیل مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید

همه چیز، در رابطه با معامله املاک در رهن بانک

آیا با جمله، رهن بانک آشنا هستید؟ یا فک رهن چیست؟ یا اگر قصد خرید و فروش املاک رهنی را دارید، باید دقت داشته باشید، نکاتی باید رعایت شود، بنابراین ما در این مقاله، سعی کردیم، تا حدودی به اینگونه سوالات پاسخ دهیم، پس با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

شهرک نگین نور کجاست و خرید ویلا در آن

شهرک نگین نور در فاصله ی 20 کیلومتری از شهر محمودآباد قرار دارد، این شهرک، یکی از شهرک های به روز و مدرن و متفاوت ترین شهرک در استان مازندران می باشد، در این مقاله با ما همراه باشید، تا با شهرک نگین نور بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

تصرف عدوانی چیست؟ نحوه پیگیری  تصرف عدوانی

مفهوم تصرف عدوانی در مسائل حقوقی، به منظور تصرف اموال غیر منقول، اشخاص دیگری است که، در صورت عدم رضایت مالک اصلی، صورت می پذیرد، همچنین دارای انواع گوناگون می باشد، که همه ی این مسائل ذکر شده، در مقاله ذیل گنجانده شده است، برای اطلاع بیشتر از این مسائل، می توانید، به مطالعه بپردازید.

بیشتر بخوانید

شهر امیردشت کلار آباد کجاست؟ و خرید ویلا در شهرک امیردشت

شهرک امیردشت یکی از معروف ترین و زیباترین، شهرک های استان مازندران می باشد، این شهرک برند در منطقه ی کلارآباد، و در نزدیکی متل قوی معروف قرار دارد، و در خصوص این ویلا باید بیان داشت، از معماری خاصی در بناهای این مجموعه بکار رفته است، چنانچه میخواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

معرفی شهر رویان یا علمده و مکان های گردشگری

رویان یکی از شهرهای استان مازندران است، و در مورد موقعیت مکانی، رویان باید بیان داشت، شهری است، مابین نوشهر و نور، که سالانه پذیرای مسافران بسیاری است، و امروزه در حوزه بازار مسکن، پیشرفت بسیاری داشته، و به همین دلیل ما در این مقاله، به بررسی این شهر پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

دریاچه ماهان کجاست؟

دریاچه ی ماهان در جنگل ماهان در شهرستان چمستان در یکی از منطقه های زیبا و سرسبز استان مازندران قرار دارد، این منطقه جزو منطقه ی توریستی شناخته شده است، با ما همراه باشید تا با این خلقت منحصر به فرد آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

هر آنچه که درباره ی شهرک ساحلی دریاکنار باید بدانید

شهرک دریا کنار، یک مجموعه ساحلی، می باشد که، در استان مازندران واقع گشته، که از محبوبیت بالایی در بین عموم برخوردار است، و قابل ذکر است، ساختمان های موجود در، دریا کنار، در سبک مدرن، بصورت ویلایی و آپارتمانی، اجرا گشته است، برای اطلاع بیشتر از شهرک دریا کنار، می توانید به مقاله ذیل مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید

شهرک ساحلی خانه دریا کجاست؟  و خرید ویلا در شهرک خانه دریا

شهرک خانه دریا، یکی از زیباترین شهرک های استان مازندران، می باشد، که موقعیت جغرافیای این شهرک، در شهر زیبای محمودآباد است، که به خاطر فاصله اندک با سواحل و دریا، می تواند، بر ارزش مالی این سرمایه چذاری بیفزاید، چنانچه قصد سرمایه گذاری در شمال را دارید، حتما به گزینه های پیشنهادی مقاله توجه کنید،

بیشتر بخوانید

شهرک ساحلی ایزدشهر را بهتر بشناسیم، خرید ویلا در شهرک ایزدشهر

شهرک ساحلی، ایزد شهر در استان مازندران و در شهر نور، واقع گشته، که جزء یکی از شهرک های معتبر و برند، محسوب می گردد، که دارای امکانات متفاوتی است، که با توجه به مزیت هایی که دارد، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است، برای اطلاع بیشتر توصیه می کنم، به مطالعه این مقاله بپردازید.

بیشتر بخوانید