صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / چمستان / خرید ویلا جنگلی با 400 میلیون پیش در چمستان

خرید ویلا جنگلی با 400 میلیون پیش در چمستان

760

مشاور مهندس دنیز پاکدل

** 09106180328 ** ارتباط با من در تلگرام ** اینستاگرام من

قیمت
1،300،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 19615
زمین
150 متر مربع
بنا
60 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1400
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

خرید ویلا جنگلی 800 میلیونی در چمستان

 

مشخصات و امکانات کلی ویلا فلت جنگلی ارزان قیمت:

نما آجر مدرن

دو خواب یک خواب مستر

زمین 150 متر

بنا60 متر

انشعابات  نصب شده

واقع در شهرک تهران نشین

نزدیک به جنگل های دیدنی اطراف

دسترسی نزدیک به امکانات رفاهی

 پنجره ها دارای حفاظ آهنی

سقف کناف کاری و نورپردازی شده

کابینت نصب شده

دارای پنجره های بلند قدی و نورگیر

کاغذ دیواری نصب شده

حیاط سازی شده

 

تیم مشاورین مجموعه ویلا دنیز، خرید این ویلا را به دلایل زیر به شما پیشنهاد می کند:

ویلایی با ارزان ترین قیمت منطقه:

از آنجایی که این ویلا به صورت همکف و بدون هیچگونه ستون و پی سازی بنا شده است، در نتیجه بسیاری از هزینه تمام شده آن کاهش یافته است. همچنین به دلیل بنا شدن این ویلا در زمینی شهرکی و ایجاد ویلا به صورت انبوه در کنار هم، مصالح و متریال های ساخت به صورت عمده خریداری می شود. و همه این عوامل دست ه دست هم داده تا قیمت ارائه برای فروش این ویلا به این ارزانی ارائه شود. این باعث می شود افرادیکه در این اوضاع نابسمان اقتصادی می خواهند صاحب ویلایی ارزان هر چند نقلی و کوچک در دل جنگل های شمال شوند؛ این ویلا را بخرند.

ناگفته نماند که 3 دستگاه ویلا در کنار هم و هر سه به قیمت 800 میلیون تومان به فروش می رسد.

 

داشتن فرصت سرمایه گذاری با پتانسل بالا:

برخی از خریداران ویلا در شمال، ممکن است اهدافی غیر از تفریح برای خرید ویلا در شمال را داشته باشند. اهدافی مانند سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال و کسب درآمد!

بسیاری از سرمایه گذاران برای اینکه پول هایشان در بازار نابسمان و پر استرسی مانند بورس، ارز دیجیتال و.. سرمایه گذاری نکنند. دست به خرید ویلا و زمین در مناطقی از شمال که دارای پتانسل سرمایه گذاری بالا ( مانند شهر چمستان و حومه آن) بزنند. زیرا این مناطق کمتر شناخته شده است و هنوز جای پیشرفت دارد و زمانی که زمین های قابل ساخت این منطقه تماما به فروش برسد، و در مقابل تقاضا برای خرید ویلا و زمین در این منطقه همچنان بالا باشد، پیش بینی می شود قیمت های زمین و ویلا در این منطقه مانند شهرهای رامسر، چالوس و نوشهر بشوند!

 

متناسب برای افراد بازنشسته و مهاجر:

اکثر پایتخت نشینان به دنبال این هستند، مکانی را به دور از آلودگی صوتی و هوایی را پیدا کنند و در آن ویلایی بخرند تا در زمان بازنشستگی به زندگی خود ادامه دهند. اکثر ازنشستگان به دلیل کهولت سن نمی توانند در خانه های با متراژ زیاد یا ویلا دوبلکس، ویلا تریبلکس و حتی ویلا نیم پیلوت، به دلیل داشتن پله های زیاد زندگی کنند. اما این ویلا به دلیل بنای همکف پله ی کمی دارد و مجبور نیستند برای رفتن به حیاط یا اتاق خواب ها عرض زیادی را طی کنند.

 

و...


این ویلا برای متقاضیانی که به دنبال ویلایی ارزان و در عین حال با کیفیت می باشند، و دوست دارند در منطقه ایی زندگی کنند که بومیان کمی باشند بسیار متناسب است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از ویلا از جمله شرایط فروش آن می توانید به مشاوران مجموعه ویلا دنیز، از طریق بخش تماس با ما یا دکمه سبز در سمت راست پایین صفحه مراجعه نمائید.


محدوده آدرس:

مشاور مهندس دنیز پاکدل

** 09106180328 ** ارتباط با من در تلگرام ** اینستاگرام من

ویلاهای مشابه