صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / چمستان / خرید ویلا همکف جنگلی مستقل در آهودشت

خرید ویلا همکف جنگلی مستقل در آهودشت

546

مشاور مهندس دنیز پاکدل

** 09106180328 ** ارتباط با من در تلگرام ** اینستاگرام من

قیمت
2،600،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 19676
زمین
505 متر مربع
بنا
100 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1400
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

خرید ویلا همکف جنگلی مستقل در آهودشت

 

مشخصات و امکانات کلی ویلا جنگلی در آهودشت: 

505 متر زمین 

100 متر بنا

۲ خوابه

دنج خلوت

مستقل

دارای حیاط بزرگ

 

امتیازات خرید این ویلا جنگلی مستقل در چمستان:

 

ویلایی دارای حیاط بزرگ:

اولین و مهم‌­ترین ویژگی که ویلاهای حیاط­‌دار برای شما دارند، مستقل بودن است. در خانه‌­های ویلایی یا خانه حیاط‌دار، تنها خود شما زندگی می‌کنید و هیچ مزاحمتی نخواهید داشت. همچنین حیاط با تهویه طبیعی خود به خانه حیاط‌دار در گرم و یا خنک ماندن، کمک بزرگی می­‌کند. زمانیکه آب‌ و هوا گرم باشد، حیاط می­‌تواند دمای خانه را کاهش و در هزینه‌ها صرفه­‌جویی کند. اگر در حیاط این ویلا جنگلی عناصری خنک‌کننده مانند فواره، آبشار مصنوعی و حوض باشد نیز در این راه موثرتر خواهد بود.

هر امکاناتی که در نظر داشته باشید در خانه حیاط‌دار قابل ‌اجرا می‌باشد. می‌­توانید از انواع استخر، جکوزی و... به‌طور شخصی استفاده کنید. همچنین داشتن یک باغچه در حیاط منزل خود، روح تازه­ای به شما خواهد بخشید. خصوصاً اگر گل­‌های معطر و یا درختان میوه در باغچه آن کاشته و پرورش دهید. یک حوض قدیمی با ماهی قرمز در آن می‌­تواند ساعت­‌ها شما را به تماشای خود وادار کند! به ‌طور کلی، زندگی در خانه­‌های ویلایی و خانه حیاط‌دار، روحیه خوبی برای شما ایجاد می‌کند و افسردگی را از شما دور خواهد کرد.

 

ویلایی مستقل:

ویلاهای مستقل؛ که به آن ویلاهای شخصی ساز نیز لقب می دهیم. ویلاهایی هستند که؛ برای ساخت آن، سازنده در زمین خودش ویلای منفرد می سازد، وهیچگونه وابستگی و فضای مشترکی با همسایگان خود نخواهد داشت. همچنین کلیه تغییرات، تخریب، تعمیر؛ همگی با اختیار خودتان قابل انجام است.

نکته مهمی در خرید ویلا مستقل وجود دارد که عموما ویلاهای مستقل؛ توسط سازندگان اقدام به ساختن نمی شود بلکه در بسیاری از موارد بومیان محلی و یا یک شخص به تنهایی به ساخت یک ویلا در متراژ مشخص اقدام می نماید به همین دلیل به این نوع ویلا ها ویلاهای شخصی ساز گویند؛ در واقع آن شخص بومی به عنوان کار اصلی خود به ساخت اقدام نمی نماید و فروش ویلا را به عنوان منبع درآمد اصلی خود نمی دانند به همین دلیل در بسیاری از ویلاهای شخصی ساز می توان گفت که از حداکثر کیفیت ممکنه با رعایت بهترین اصول مهندسی ساز و متریالهای با کیفیت استفاده می گردد. 

همچنین آن دسته از متقاضیانی است، که می خواهند اختیار تام در تغییرات، تخریب و کلیه موارد مرتبط به ویلا در چمستان یا حیاط سازی ویلای خود را داشته باشند و همچنین اطمینان بیشتری نسبت به ساخت با کیفیت تر و بادوام تر در ویلایی را که خریداری نموده اند، را بدست آورند به سراغ خرید ویلاهای مستقل یا خرید ویلا شخصی ساز در شمال می رود.

 


 

 

خرید این ویلا به افرادی توصیه می شود که می خواهند بهترین ویلا در  چمستان را از نظر کیفیت و امکانات، نصیب خودشان کنند. در مسیر خرید ویلا شمال، حتما با فرد متخصص و یک مشاور املاک مورد اعتماد مشورت کنید و راهنمایی های لازم را در این زمینه از آن ها دریافت کنید. پشنهاد ما به شما تیم حرفه ای املاک ویلا دنیز می باشد، که آماده پاسخ گوی به سوالات شما دوستان عزیز می باشد و تمامی اطلاعات لازم را در مورد این ویلا در اختیار شما قرار می دهد تا تصمیم مطمئن و درستی بگیرید.

 


محدوده آدرس: آهودشت

مشاور مهندس دنیز پاکدل

** 09106180328 ** ارتباط با من در تلگرام ** اینستاگرام من

ویلاهای مشابه